תהנו מתכנים מדהימים!

מסכות בחלל החיצון?!

מסכות בחלל החיצון?!

איזו מסכה עדיפה?? זו שנהנים ממנה מבחוץ ונהרסים מבפנים בגללה, או זו שקשה יותר להתרגל אליה אך הפנימיות נשמרת יותר בריאה- כל עוד היא נשארת חיצונית ומשרתת את המטרה?

קרא עוד
משיב הרוח ומוריד הגשם

משיב הרוח ומוריד הגשם

וואו, איזו נחיתה כואבת... מי לא מרגיש צער בליבו על שעבר יוה"כ? על שנפרד ממעין עולם הבא? על ששוב מרגיש מותש ממלחמת היצר, וכבר לא חש בחירות שהיתה לו כשיצא

קרא עוד
ואולי אני רוצה לצאת חיובית??

ואולי אני רוצה לצאת חיובית??

ואולי אני רוצה להיות חיובית ולקבל סוף סוף את הכתר? אולי אדבק סוף סוף במלכות השכינה, שהיא מבודדת ממנו כבר שנים?! ואולי סוף סוף אבין את המסר?

קרא עוד

תפילה- המתנה הגדולה שבורא עולם נתן לך...

עד כמה אתה מאמין שה' הוא אבא שלך ושהוא נמצא כאן – קרוב קרוב – כל הזמן? יש לך מושג כמה הוא אוהב אותך בכלל,  כשאתה מתלונן שאין לך כוח להתפלל?! אתה הבן האהוב שלו, שנלחם בגבורה בחיות
טרף יומם ולילה, בארץ ציה וישימון! הלא תוכל לדמיין לעצמך כמה שפע הוא רוצה להרעיף עליך!? הוא רק מחכה לראות את האהבה שלך… את החיבור שלך אליו.. לא משום שהוא צריך את זה! אלא כי אתה זקוק לזה!! הוא רוצה שתרגיש את האושר העילאי שיש לעושים את רצונו! הוא רוצה שתגיע למטרה! מטרה שאין עמה שום דאגה חוץ מיראת חטא..

אושר בחיים= רק רוחניות!!

אם נתבונן בחיינו ובחיי כל האנשים שאנו מכירים, ניווכח לדעת שלאף אחד אין "חיים מושלמים", והחיים המאושרים הם סוג של חלום מופרך שבלתי אפשרי להגיע אליו, לכאורה. אז מה, הקב"ה ברא את העולם כדי שנסבול? כדי שנתמודד כל היום עם נסיונות וקשיים לא נגמרים? אין הגיון!!! ה' חפץ להטיב לנו ורוצה שנהנה ונתענג.. אם כן, מדוע הגענו לכזה אסון שאושר המושלם נראה לנו כאשליה באוויר?!

משיחי ה'- מלכי הייסורין?

רק אדם שהיה בודד ומנודה, יכול להיות מלך בלי לנפח את האגו שלו. הוא ישתמש בלקחים שהוא למד בחייו כדי לעזור למסכנים, לנהל ממלכה של צדק בחכמה ועל פי דרך התורה.

שניהם ידעו לפלס דרך ולבנות סולם אל ה'. כיצד? עם אמונה, בטחון, דבקות במטרה, אהבת הבריות, אהבת ה' ודבקות בו.

אנשים שלמדו לכוון את המפרשים בתוך הסערה המאיימת להטביע ביוון מצולה בלא מעמד! אנשים שמצאו תורה בבור בלי מים! הם אלו שיגאלו אותנו מהגלות הקשה והמרה !!

בואו נהיה גאים בעצמנו, נסיכים!!

בני ישראל יקרים, אחריות כה גדולה מוטלת על צוואריכם!! את כל הדור הבא של עמ"י אתם הולכים להעמיד: חסידיו וצדיקיו, גאוניו וחכמיו מכם יכולים לצאת!! מכל אחד! אף התגלות השכינה והתקרבות ביאת המשיח בידכם נתונה. האם נרצה שח"ו נרקב בגלות בעוד דור עיקש ופתלתל משום שהתרפנו והתרשלנו במלאכתנו? בגלל היצר אליו הקשבנו!?

אל ייאוש- גם לנפילות יש תפקיד!

גם הנשמה זקוקה למזון, כמו שאר בעה"ח. ומהו מזונה? אמר דוד המלך:"כאייל תערוג על אפיקי מים כן נפשי תערוג אליך אלוקים… הייתה לי דמעתי לחם יומם ולילה באמור אלי כל היום איה אלוקיך." (תהילים מ"ב). כמו שאייל צמא למים, וכמו שהאדם צריך לחם לקיום חייו – כך
הנשמה זקוקה לדמעות על ריחוק משרשה!!! זה מה שמחיה אותה!

גם העצב מניף אותנו בעבודת השם...

מכירים את הצו"לים והצו"ליות הידועים? את הבחורים הפרושים, ש"לא
מבינים כלום מהחיים שלהם", שלא אכפת להם מכלום- רק מתורה? את כל אותם אנשים טובים ותמימים שסאת ייסוריהם עולה על גדותיה, את
האברכים עם המשכורת הדלה, הצדיקים האלה עם הצרות? נו, הצו"לים!!
אתם באמת חושבים שרע להם, לאותם יהלומים אהובים?

זכו את הרבים ושתפו אותנו בתכנים משלכם!

צור קשר

אפשר גם בדרך ישירה